fbpx

Гардеробер Чили

26.900,00 ден

Гардеробер во модерен стил изработен во антрацит-даб декор со што лесно ќе се вклопи во спалната соба, претсобје или тинејџерска соба. Благодарение на лизгачките врати, многу е практичен и удобен за употреба.

  • Алуминиумски рачки на гардероберот во црна боја;
  • Вклучува два столба со максимално оптоварување од 15 kg;
  • Површина која лесно се чисти;
  • Максималното оптоварување на полиците е 8 кг;
  • Потребна е монтажа на ѕид (вклучен оков).
Категорија

Опис

Гардероберите од серијата “Чили” се со две лизгачки врати. Носи естетско освежување и заштедуваaт простор. 

  • Димензии (Д/В/Ш):  220 x 201 x 61.6см;
  • Број на пакети: 6 картонски кутии.

Цената е без монтажа.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top