fbpx
Купи!

Гардеробер Бета 220

Original price was: 39.900,00 ден.Current price is: 34.900,00 ден.

Простран гардеробер за спална соба кој е практично парче мебел што може да собере многу облека. Боите употребени ќе дадат мирна, топла, но и возвишена атмосфера. Без разлика на дизајнот на ентериерот, гардероберот ќе се вклопи во секој простор.

  • Тип на користена врата: Лизгачки;
  • Гардероберот има пет пространи полици и две оклагии;
  • Корпусот и фронтата се изработени од оплеменета иверица со дебелина од 18мм.

Опис

Гардеробeрот од серијата Бета носат естетско освежување и заштедуваaт простор.

  • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
  • Боја: даб-црни метални рачки;
  • Димензија Ш/В/Д:  220 x 210 x 64см;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top