fbpx

Гардеробер Амос 4КО

16.900,00 ден

– Гардеробер со четири крила и огледало;
– Корпус од иверица со дебелина од 16 мм;
– Предниот дел е изработен од иверица со дебелина од 16мм;
– Комбинација на врвна бела боја и артисан даб;
– Класично отворање на вратите;
– Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

На малите простори им треба паметно складирање. Овoj гардеробeр има висечка прачка за кошули и фустани, внатрешна полица за сложена облека како што се маици и џемпери – а има и простор за закачување долги алишта.

Совршено за сложени, но и за облека што виси на закачалка, без разлика дали е долга или кратка.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

Опис

Димензии на производот:
Ширина: 145 см
Висина: 195 см
Длабочина: 52 см

Карактеристики на производот:
Материјал и дебелина: иверица со дебелина од 16мм
Преден материјал и дебелина: иверица со дебелина од 16мм
Боја на плакарот: артисан даб
Боја на предната страна:  бела/артисан даб

Повеќе информации:
Монтирање: немонтирано
Боја: бела/артисан даб
Тип: Гардеробер

Пакување:
Број на пакети: 5
Вкупна тежина на сите пакувања: 116,75 kg

Димензии на пакетот 1: Ш: 197cm x В: 6cm x L: 50cm
Тежина на пакувањето 1: 37,4 кг

Димензии на пакетот 2: Ш: 145cm x В: 6cm x L: 50cm
Тежина на пакувањето 2: 27 кг

Димензии на пакувањето 3: Ш:73cm x В:5cm x D:48cm
Тежина на пакувањето 3: 11 кг

Димензии на пакетот 4: Ш: 186cm x В: 8cm x D: 36cm
Тежина на пакувањето 4: 34,85 кг

Димензии на пакувањето 5: Ш:46cm x В:10cm x D:10cm
Тежина на пакувањето 5: 6,5 кг

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top