fbpx

Гардеробер Амос 3КО

13.900,00 ден

– Гардеробер со три крила и огледало;
– Корпус од иверица со дебелина од 16 мм;
– Предниот дел е изработен од иверица со дебелина од 16мм;
– Комбинација на врвна бела боја и артисан даб;
– Класично отворање на вратите;
– Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

На малите простори им треба паметно складирање. Овoj гардеробeр има висечка прачка за кошули и фустани, внатрешна полица за сложена облека како што се маици и џемпери – а има и простор за закачување долги алишта.

Совршено за сложени, но и за облека што виси на закачалка, без разлика дали е долга или кратка.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

Опис

Димензии на производот:
Ширина: 110 см
Висина: 195 см
Длабочина: 52 см

Карактеристики на производот:
Материјал и дебелина: иверица со дебелина од 16мм
Преден материјал и дебелина: иверица со дебелина од 16мм
Боја на плакарот: артисан даб
Боја на предната страна:  бела/артисан даб

Повеќе информации:
Монтирање: немонтирано
Боја: бела/артисан даб
Тип: Гардеробер

Пакување
Број на пакети: 4
Вкупна тежина на сите пакувања: 94,05 кг

Димензии на пакетот 1: Ш: 197cm x В: 5cm x L: 50cm
Тежина на пакувањето 1: 36,1 кг

Димензии на пакувањето 2: Ш: 108cm x В: 8cm x L: 50cm
Тежина на пакувањето 2: 25,85 кг

Димензии на пакувањето 3: Ш: 186cm x В: 6cm x D: 36cm
Тежина на пакувањето 3: 27,6 кг

Димензии на пакувањето 4: Ш:46cm x В:10cm x D:10cm
Тежина на пакувањето 4: 4,5 кг

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top