fbpx

Француски лежај Мел

27.500,00 ден30.500,00 ден

Тапацираниот кревет “Мел” има богато узглавје која обезбедува удобна потпора за грбот, што е одлично за долги утра и долги ноќи читајќи весник или книга во кревет.

Просторот за складирање под креветот складира сè, од дополнителни ќебиња и перници до сезонска облека. Исто така можете и даската за пеглање да ја складирате.

Лесно е да се пристапи до работите под креветот благодарение на вградениот механизам за кревање. Едноставно повлечете го ременот и основата се крева непречено и лесно.

Просторот за складирање има заштитна рамка како основа, која ги држи работите надвор од подот.

Тапацирот е мек на допир и го прави спиењето уште поудобно.

Ткаенинате се издржливи и даваат на спалната соба безвременски стил.

SKU: Не е достапно Категорија

Опис

  • Со вклучен душек;
  • Aloe vera навлака;
  • Димензии: 200×140см, 200х160см или 200х180см;
  • Бонел жичано јадро и ПУ пена за поголема удобност;
  • Со кутија за постелнина;
  • Голем избор на високо квалитетни материјали и бои.
Scroll to Top