fbpx
Купи!

Фотеља Рене – PREMIUM

Original price was: 23.900,00 ден.Current price is: 21.510,00 ден.

Фотељата Rene PREMIUM лесно се прилагодува во секој амбиент.

Структура: Повеќеслоен дрвен панел со флексибилна полиуретанска пена;
Димензии (Д/Ш/В): 78 x 72 x 78см;
Внатрешна рамка: Челични профили;
Ногарки: Метални ногарки обоени во црна боја;
Седиште: Полиуретан во облик со различна густина, полиестерски влакна.

Категорија

Опис

Kaрактеристики:

  • Пакување: 1 ком стреч фолија+картонско пакување;
  • Материјал: Мебел птоф, еко кожа или природна кожа;
  • ХР пена 40кг/м3;
  • Меки седишта.
Scroll to Top