fbpx

Фотеља Фантастико

13.900,00 ден

Опис

Kaрактеристики:

  • Полиуретан прекклопен, кој се прави лежај;
  • Кутија за постелнина;
  • Избор на боја;
  • Димензии на фотељата: 92x96x85см

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top