fbpx

Фиока за кревет Оскар

2.000,00 ден3.000,00 ден

Фиоки со граничник, кои непречено се лизгаат.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

Опис

Дизајн кој лесно се вклопува во спалната соба или каде и да посакате. Фиоките се лизгаат непречено, а вие можете да ја изберете завршницата што најмногу ви се допаѓа.

  • Материјал: иверица, лесонит, акрилна боја;
  • Димензии: 60 или 140см;
  • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
  • Пакување: еден картонски пакети;
  • Боја: бела;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Дополнителни информации

Димензија:

140см, 60см

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top