fbpx

Елемент за аспиратор В60А

2.500,00 ден

– Кујнски елемент погоден за вграден аспиратор;
– Корпус од 16 мм во врвен бел декор
– Преден дел иверица 18 мм во премиум бел декор
– Аспираторот не е вклучен во цената
– Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Што е иверица: Иверицата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

Категорија

Опис

Димензии на производот:
Ширина: 60 см
Висина: 36 см
Длабочина: 27 см

Карактеристики на производот:
Материјал и дебелина на корпусот: Иверица 16мм
Преден материјал и дебелина: Иверица 18мм
Боја на корпус: Артисан даб;
Боја на предната страна: Артисан даб;

Повеќе информации:
Монтирање: немонтирано
Боја: артисан даб
Тип: Елемент за аспиратор

Пакување
Број на пакувања: 1
Вкупна тежина на сите пакувања: 8,75 кг
Димензии на пакувањето 1: Ш:62cm x В:7cm x Д:36cm
Тежина на пакувањето 1: 8,75 кг

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top