fbpx
Купи!

Аг. гарнитура Карлтон – PREMIUM

Original price was: 108.600,00 ден.Current price is: 97.740,00 ден.

Carlton PREMIUM е дизајниран да издржи време и трендови, секогаш елегантен од кој било агол поради неговата формална структура. Седиштата имаат различни форми, великодушни големини и длабочини кои нудат максимална удобност, индивидуално или за многу луѓе.

Структура: Повеќеслојна дрвена плоча со флексибилна полиуретанска пена

Подлога: Хромирани метални ногарки

Материјал: Штоф, еко кожа или природна кожа

Опис

▴ Димензии: 300 х 180см;
▴ Длабочина: 90см;
▴ Висина: 91см;
▴ ХР пена 40кг/м3;
▴ Меки седишта.

 

 

 

Scroll to Top