fbpx

Аголна гарнитура Хана

39.900,00 ден

Опис

Извонредна удобност и модерен изглед. Оваа гарнитура комплетно се вклопува во современите услови на живеење. Овој модел е достапен за производство во голем број на висококвалитетни штофови (+200).

  • Димензии: 270х190см;
  • Простор за спиење: 220х140см;
  • Табуретка: 88х48см;
  • Co вклучен механизам;
  • ПУ пена за поголема удобност;
  • Голем избор на ВИСОКО квалитетни материјали и бои.
Scroll to Top