fbpx
Купи!

Аг. гарнитура Аннетте – PREMIUM

Original price was: 149.650,00 ден.Current price is: 134.680,00 ден.

Annette PREMIUM е нашиот најнов модел на аголни гарнитури со современата линија. Истата носи модуларна променлива конфигурација во вашиот дом.

Структура: Повеќеслојна дрвена плоча со флексибилна полиуретанска пена

Полнене на перници: пердуви

Материјал: Штоф, еко кожа или природна кожа

Опис

▴ Димензии: 310 х 200см;
▴ Длабочина: 110см;
▴ Висина: 84см;
▴ ХР пена 40кг/м3;
▴ Меки седишта.

 

 

 

Scroll to Top