fbpx

Комода Кала 2К

6.200,00 ден

Прекрасен изглед кој одлично се вклопува во дневна, спална соба или во која било просторија каде што е поставенa. Не заборавајте да го прикачите производот на ѕидот.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

Карактеристики на производот:
Корпус: Иверица 18мм
Преден материјал: иверица 18мм
Боја на корпусот: aртисан храс
Боја на фронта: премиум бело

Додатни информации:
Монтажа: Ненамонтиран
Боја: Артисан храст/премиум бело
Врста: Комода

Амбалажа
Број на пакети: 3
Вкупна тежина: 37,55 кг

Димензии на пакет 1: Ш:82cm x В:7cm x Д:43cm
Тежина на пакет 1: 16,45кг

Димензии на пакет 2: Ш:86cm x В:8cm x Д:43cm
Тежина на пакет 2: 18,1 кг

Димензии на пакет 3: Ш:20cm x В:10cm x Д:10cm
Тежина на пакет 3: 3 кг

Опис

Дизајн кој лесно се вклопува во дневната, спалната соба или каде и да посакате.

  • Двокрилона комода;
  • Димензии (Ш/В/Д): 80x87x43cm
  • Корпус од иверица со дебелина од 18мм во комбинација со артисан храст;
  • Преден фронт со иверица од 18мм;
  • Комбинација на два дезени: артисан храст и премиум бело;
  • Две полици;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА и ПРЕВОЗ.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top