fbpx

Kомпјутерско биро Космо

7.500,00 ден

Одличен изглед кој е подеднакво убав од сите страни: може да стои сам во просторија или на ѕид, со уредно скриени кабли внатре. Се совпаѓа со други производи од Космо серијата за униформен изглед.

Фиоките можете да го монтирате на левата или десната страна, по потреба или желба

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

Нема на залиха

Категорија

Опис

Компјутерско биро од серијата Космо носат естетско освежување и заштедуваaт простор. Се произведува само во бела боја.

  • Материјал: иверица, лесонит, акрилна боја;
  • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
  • Боја: бела;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА и  ПРЕВОЗ;
  • Димензии (Д/Ш/В): 116x65x75см.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top