fbpx
Купи!

Дрвен кревет 6000

9.900,00 ден17.010,00 ден

Издржливата бука има природни варијации во релјефот, бојата и текстурата, давајќи му на секое парче мебел уникатен изглед.

Под креветот има многу простор за кутии за складирање, совршен за чување дополнителни јоргани и перници.

Лесно се вакуумира под рамката на креветот и на тој начин го одржува просторот чист и без прашина.

Летви направени од буково дрво се прилагодуваат на телесната тежина и ја зголемуваат флексибилноста на душекот.

SKU: Не е достапно Категорија

Опис

Рамката на дрвениот кревет е модерен пример за традиционален скандинавски мебел – едноставен дизајн и полно дрво. Безвременски изглед кој прекрасно се вклопува со различни стилови и мебел.

  • Димензии: 200х90см, 200×140см, 200х160см;
  • Душекот не е вклучен во цената;
  • Со вклучена подница;
  • Боја: по избор.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top