fbpx

Комода со 4 фиоки Малта – појачана рамка

8.900,00 ден

Прекрасен изглед кој одлично се вклопува во спалната соба или во која било просторија каде што е поставен. Не заборавајте да го прикачите производот на ѕидот.

Фиоки со граничник, кои непречено се лизгаат.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

Опис

Дизајн кој лесно се вклопува во спалната соба или каде и да посакате. Фиоките се лизгаат непречено, а вие можете да ја изберете завршницата што најмногу ви се допаѓа.

 • Материјал: иверица, лесонит, акрилна боја;
 • Димензии: (Ш) 80 x (Д) 48 х (В) 100см;
 • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
 • Пакување: два картонски пакети;
 • Боја: бела;
 • Цената е БЕЗ МОНТАЖА и ПРЕВОЗ.
 • Детали за производот:
  Горна плоча/ Странична плоча/ Предна фиока/ Преден столб/Предна шина: оплеменета иверица, акрилна боја
  Под од фиока: лесонит,  акрилна боја
  Назад: лесонит

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top