fbpx

Гардеробер Саппоро со огледало

21.900,00 ден29.900,00 ден

Голем, простран лизгачки гардеробер што совршено ќе се вклопи во многу модерни мали апартмани, како и пространи апартмани. Совршено ќе стои во спалната соба, ходникот, соблекувалната или тинејџерската соба. Тоа е толку спектакуларен елемент на собата што сигурно ќе ги воодушеви членовите на домаќинството, како и многу гости. Создаден е за луѓе кои го ценат изгледот, практичноста, употребливоста и функционалноста на купениот производ.

 • Гардероберот е украсен со хоризонтални линии видливи на површината на огледалото и на вратата;
 • Впечатлив сјаен бел декор;
 • Висококвалитетна иверица, дополнително, задниот внатрешен ѕид е изработен од лакирана HDF плоча со висока цврстина и отпорност;
 • Функционален лизгач на ногарките за мебел што ќе го спречи гребењето на подот;
 • Металните оклагии ќе ви овозможи удобно и пространо да ја обесувате облеката;
 • Внатрешните полици и шипки за закачување на облека обезбедуваат многу простор за складирање;
 • Просторот во гардеробата е поделен на два дела, од кои секој стандардно е опремен со горната полица и шина за облека;
 • Комплетот вклучува фитинзи за монтирање на мебелот на ѕид.
SKU: Не е достапно Категорија

Опис

Гардеробот од серијата Саппоро имаат двостран лизгачки механизам, носат естетско освежување и заштедуваaт простор. Неговиот ентериер се состои од странично поставени врати и бар за гардеробер. Боја: бела сјај.

Димензии:

 •  120:  120.1 x 210.5 x 61.2 см;
 •  200:  200.1 x 210.5 x 61.2 см;

  Цената е без монтажа.

Дополнителни информации

Димензија:

120см, 200см

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top