fbpx

Гардеробер Долче

35.900,00 ден

Простран гардеробер за спална соба кој е практично парче мебел што може да собере многу облека. Боите употребени ќе дадат мирна, топла, но и возвишена атмосфера. Без разлика на дизајнот на ентериерот, гардероберот ќе се вклопи во секој простор.

  • Тип на користена врата: Лизгачка;
  • Потребна е монтажа на ѕид (вклучен оков).

Опис

Гардеробeрот од серијата Долче носат естетско освежување и заштедуваaт простор.

  • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
  • Боја: бела-сонома;
  • Димензија:  240 x 210 x 61см;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top