fbpx

Организатор Смарт 40

6.900,00 ден

Ставете го нередот зад вратата, но покажете ги работите што ги сакате.
✔️ Интелигентни и пристапни решенија за складирање.
🔄 Прилагодливи полици за уредување по ваш избор.
🏠 Со Smart, вашиот дом станува не само подреден, туку и стилски уреден.

На малите простори им треба паметно складирање. Овoj организатор има отворени полици и две фиоки.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

Опис

Организаторот Смарт лесно се вклупува во вашето претсобје, канцеларија, детска или спална соба. Отворените полици и двете фиоки ја прават фунционална за складирање.

  • Материјал: иверица, лесонит, акрилна боја;
  • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
  • Боја: бела;
  • Димензии (Д/Ш/В): 39х35х190см;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА и ПРЕВОЗ.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top