fbpx

Гардеробер Еспорао

44.900,00 ден

Модерeн и голем гардеробер направен во сив декор во комбинација со огледало создава хармонична и елегантна целина. Комбинацијата од две темни бои, огледало и благороден декор што имитира дрво ќе биде совршена за спална соба, соблекувална или во било кој простор.

 • Внатрешноста на гардероберот крие две шипки за закачалки и полици;
 • Лизгачките врати се совршени особено за тесни простории;
 • Металните рачки во црна боја гарантираат удобно користење;
 • Лед светла;
 • Максимално оптоварување на горната полица до 10 кг ;
 • Максималното оптоварување на шипката до 15 кг;
 • Максимално оптоварување на страничната полица до 8 кг;
 • Вклучен оков за монтирање на ѕид;
 • Гардероберот е изработен од висококвалитетна иверица.

Опис

Гардеробeрот од оваа серија носат естетско освежување и заштедуваaт простор.

 • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
 • Димензија: 240 x 209.7 x 61.2см;
 • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top