fbpx

Француски лежај Милано

18.000,00 ден29.900,00 ден

Узглавјето на креветот е удобен потпирач за грб – идеален за совршено утро во кревет, со кафе и читање.

Тапацирот одлично се вклопува во целиот кревет, правејќи го убав за око од сите агли и одличен за поставување во средината на собата.

Плишаниот тапацир е мек на допир и има прекрасен сјај.

Штофот е ткаен од вискоза и полиестер, благодарение на што е издржлив.

Обликуваните високи ногарки се силни и стабилни и му даваат карактер на креветот.

Под креветот има многу простор за кутии за складирање, совршен за чување дополнителни јоргани и перници.

Лесно се вакумира под рамката на креветот и на тој начин го одржува просторот чист и без прашина.

 

SKU: Не е достапно Категории ,

Опис

  • Со вклучен душек;
  • Aloe vera навлака;
  • Димензии: 200×90см; 200×140см, 200х160см или 200х180см;
  • Бонел жичано јадро и ПУ пена за поголема удобност;
  • Со кутија за постелнина;
  • Голем избор на високо квалитетни материјали и бои.
Scroll to Top