fbpx
Купи!

Трпезариска маса Фокус 140

Original price was: 28.500,00 ден.Current price is: 22.400,00 ден.

Опис

Ново модел на трпезариска маса. Изработена е со дрвени ногарки (бука) и фурниран медијапан. Масата се пушта со дополнителни 40см.

  • Димензии: 140(+40) х 90см;
  • Maтеријал: дрвени ногарки + медијапанска плотна;
  • Боја: по избор;
Scroll to Top