Столица МЦ-15

3.800 ден

6 на залиха

Категорија: Тагови: ,

Опис на производот

Боја: Сива.

Изработка: Изработен од мебел штоф. Конструкцијата на целата столица е МЕТАЛНА.

Информации за производ

Постави прашање за производот

    Scroll to Top