fbpx

Претсобје Калма

8.000,00 ден

Кабинетот за чевли со огледало во бел декор е совршено парче мебел за секој стилски ходник. Сандачето собира голема количина на чевли и ќе го олесни неговиот избор пред секое излегување.

 • Вграденото огледало оптички ќе го зголеми просторот и ќе внесе нота на елеганција во него;
 • Белиот декор ќе ви овозможи да го усогласите кабинетот со секој внатрешен аранжман;
 • Издолжената рачка оптички ќе го зголеми просторот и ќе внесе нота на елеганција;
 • Функцијата за прилагодување на страната на отворот на вратата ќе го олесни прилагодувањето на кабинетот во која било просторија или место
 • Оков за монтирање на ѕид вклучен во комплетот;
 • Кабинетот е изработен од висококвалитетна иверка.
Категорија

Опис

Производ на ПРОМОЦИЈА!

 • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
 • Боја: бела;
 • Волумен: 0.065m3;
 • Пакети: 1;
 • Димензија: 50 x 179.7 x 20см;
 • Цената е БЕЗ МОНТАЖА и ПРЕВОЗ.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top