fbpx

Клуб маса С-7

6.000,00 ден

Димензии на производот:
Должина: 100см
Ширина: 50 см

Карактеристики на производот:
Боја на ногарки: бела
Боја на плотна: бела

Повеќе информации:
Монтирање: немонтирано
Боја: бела

Тип: клуб маса

Категорија Ознаки: ,

Опис

Изработена од медијапан.

  • Ногарка – медијапан;
  • Горна плотна од медијапан;
  • Плотната е од фарбан медијапан.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top