Клуб маса M21

од 4.500 ден

Модерен изглед прикладен за опремување на различни простори. Клуб маса изработена од полно буково дрво (ногарки) и плотна од фарбан или фурниран медијапан.

  • Материјал: Медијапан + буково дрво;
  • Димензии: 90х70см; 80х60см; 70×50см; f60см;
  • Боја: по избор.
Откажи
SKU: N/A Категорија:

Опис на производот

  • Пакување: картонска кутија, плотна и ногарки;
  • Тежина на клуб масата: 5кг;
  • Тежина на пакетот: 6кг;

Дополнителни информации

Димензија

70×50, 80×60, 90×70, f60

Може да Ви се допаѓа…

Scroll to Top