fbpx
Купи!

Клуб маса Флу

Original price was: 16.900,00 ден.Current price is: 11.900,00 ден.

Опис на производот:

Боја на плотна: По избор
Ногарки на маса: лакирано цврсто буково дрво (избор на боја)

Тип на производ: клуб маса
Димензии: 110x60cm
Материјал: Маса: лакиран медијапан 19мм. Ногарки за маса: лакирано цврсто буково дрво: Оков: имбус завртки.
Одржување: избришете го со мека, влажна крпа. Употребата на абразиви не е дозволена.
Земја на потекло: Србија
Напомена: Производот е исклучиво за домашна употреба

Категорија Ознаки: ,

Опис

Димензии на производот:
Должина: 110 см
Ширина: 60 см

Карактеристики на производот:
Боја на ногарки: по избор
Боја на плотна: по избор

Повеќе информации:
Монтирање: немонтирано
Боја: по избор

Тип: клуб маса

Scroll to Top