fbpx

Перница MS Dalia

1.010,00 ден

Полнење:
  • Меко силиконско топче
Надворешна навлака:
 
  • Висококвалитетна 100% памучна ткаенина
  • ПЕС влакна
Димензии: 65х50cm

 

Нема на залиха

Категорија Ознаки: ,

Опис

Перница MojSan Далиа

  • Перница со прилагодлива висина
  • Памучна надворешна навлака комбинирана со ПЕС влакна
  • Полнење од меки силиконски топчиња за високо ниво на удобност
  • За лица кои преферираат перници со класичен облик
  • Надворешна навлака со патент, перлива на 40°C
Перницата MojSan Далиа е удобна перница полнета со силиконски топчиња. Доколку преферирате перница со класичен облик, Moj San Далиа е вистинскиот избор за Вас. Перницата е достапна во димензиja 65х50.
Scroll to Top