fbpx

Комода Морено

6.000,00 ден9.900,00 ден

Класичниот дизајн со фронтови на фиоки кои никогаш не излегуваат од мода.

Прекрасен изглед кој одлично се вклопува во спалната соба или во која било просторија каде што е поставен. Фиоките се достапни во неколку видови финиш, така што можете да изберете по ваш вкус. Не заборавајте да го прикачите производот на ѕидот.

Фиоки со граничник, кои непречено се лизгаат.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

SKU: Не е достапно Категории ,

Опис

Дизајн кој лесно се вклопува во спалната соба или каде и да посакате. Фиоките се лизгаат непречено.

 • Материјал: иверица, лесонит, медијапан;
 • Димензии:
  Двокрилна: (Ш) 69 x (Д) 34,3 х (В) 80,2см;
  Трокрилна: (Ш) 104,5 x (Д) 34,3 х (В) 80,2см;
  Четворокрилна: (Ш) 140 x (Д) 34,3 х (В) 80,2см;
 • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
 • Пакување: картонски пакет;
 • Боја: бела-сонома;
 • Цената е БЕЗ МОНТАЖА.

Дополнителни информации

Димензија:

Двокрилна, Трокрилна со фиоки, Четворокрилна

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top