fbpx

Клуб маса Јовита

9.000,00 ден

Клуб масата е суштински елемент во опремувањето на дневната соба. Истата има складишен дел кој ви  овозможува складирање на разни работи.

  • Со два складишни простоти;
  • Скриени ногарки;
  • Површина која лесно се чисти;
  • Едноставно склопување
Категорија

Опис

Модерен изглед прикладен за опремување на различни простори.

  • Материјал: иверица / медијапан;
  • Димензии: 80 x 80 x 44.7см;
  • Пакување: 1 картонска кутија;
  • Боја: сонома-бела.
Scroll to Top