fbpx

Гарнитура Алекс

11.000,00 ден29.900,00 ден

Опис

Гарнитура “Алекс” / Состав: 3+2+1.

  • Тросед: 220х100cm (лежај: 160x190cm)
  • Со вкучен механизам на сите три елементи;
  • ПУ пена за поголема удобност;
  • Голем избор на ВИСОКО квалитетни материјали и бои.

Дополнителни информации

Димензии Не е достапно
Димензија:

Двосед, Тросед, Фотеља

Scroll to Top