fbpx

Гардеробер Ленубеларо – ЛЕД

32.900,00 ден

Гардеробер со шарки од колекцијата Ленубеларо ќе изгледа прекрасно во Вашата модерна спална соба. Стандардно има вградено LED осветлување кое ги нагласува ефектните бои на мебелот. Гардеробeрот со 4 врати обезбедува доволно простор за складирање.

 • Функционално парче мебел со димензии: ширина 204,7 cm x висина 212,7 cm x длабочина 58,2 см;
 • Мебел направен во декор: Ривиера даб / бел сјај;
 • Скриени рачки;
 • Внатрешноста е опремена со: шини за облека, трајно поставени полици и 2 фиоки;
 • Удобноста при користење е обезбедена со системот за тивко затворање;
 • Ладно бело осветлување;
 • Можете да ја усогласите гардероберот со друг мебел од колекцијата “Ленубеларо” и да создадете прекрасен, функционален простор.
Категорија

Опис

Гардеробот од серијата Ленубеларо се со класдични врати, носат естетско освежување и заштедуваaт простор. Неговиот ентериер се состои од странично поставени врати и бар за гардеробер. 

 • Димензии (Д/Ш/В):  205x58x213см;
 • Тежина: 147 кг;
 • Волумен: 0.317м3:
 • Број на пакети: 6 картонски кутии.

Цената е без монтажа.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top