fbpx

Отворена полица 4П

2.100,00 ден

Ставете го нередот зад вратата, но покажете ги работите што ги сакате.
✔️ Интелигентни и пристапни решенија за складирање.
🔄 Прилагодливи полици за уредување по ваш избор.

На малите простори им треба паметно складирање. Овoj организатор има 4 отворени полици.

Што е иверица: Иверата се произведува од рециклирано дрво  – така што парчињата дрво со несоодветна нијанса, како и поголемите и помалите струготини  стануваат суровина. За да го заштитиме мебелот од влага и оштетувања, нанесуваме лак, фолија или фурнир.

Пакување
Број на пакувања: 1
Вкупна тежина на сите пакувања: 11 кг
Димензии на пакувањето 1: Ш:76cm x В:10cm x Д:37cm
Тежина на пакувањето 1: 11 кг

Опис

Отворената полица 4П лесно се вклупува во вашето претсобје, канцеларија, детска или спална соба. Отворените полици ја прават фунционална за складирање.

  • Материјал: иверица, лесонит, акрилна боја;
  • Нега: Избришете со крпа натопена во благ детергент. Избришете со чиста, сува крпа.
  • Боја: бела;
  • Димензии (Д/Ш/В): 74х25х76см;
  • Цената е БЕЗ МОНТАЖА и ПРЕВОЗ.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top