fbpx
Купи!

Француски лежај Крис

20.900,00 ден23.900,00 ден

SKU: Не е достапно Категорија

Опис

  • Со вклучен душек;
  • Aloe vera навлака;
  • Димензии: 200х140см, 200х160см и 200х180см;
  • Бонел жичано јадро и ПУ пена за поголема удобност;
  • Со кутија за постелнина;
  • Голем избор на високо квалитетни материјали и бои.
Scroll to Top