fbpx

Лежај Осло

16.500,00 ден26.900,00 ден

SKU: Не е достапно Категории ,

Опис

  • Солатофлекс подница или вграден душек;
  • Димензии: 200х90см, 200×140см, 200х160см или 200х180см;
  • Со кутија за постелнина;
  • Голем избор на високо квалитетни материјали и бои.
Scroll to Top