fbpx

Двосед Кики

14.500,00 ден

Категорија Ознаки: ,

Опис

Извонредна удобност и масивен изглед. Овој модел е достапен за производство во голем број на висококвалитетни штофови (+200). Посебнa предности на овој двосед е можноста за претворање во кревет со површина за спиење од 190х80 см, како и кутија за складирање на постелнини.

  • Димензии: 140x80cм;
  • Простор за спиење: 190х80см;
  • Со кутија за постелнина;
  • ПУ пена за поголема удобност;
  • Голем избор на ВИСОКО квалитетни материјали и бои.

Сунѓер. Кутија за постелнина. Преклопен потпирач за грб.

Scroll to Top