fbpx
Купи!

Аг. гарнитура Махимо – PREMIUM

Original price was: 88.150,00 ден.Current price is: 79.340,00 ден.

Maximo PREMIUM носи впечатлива аура што го усмерува вниманието кон низа елегантни поддржувачи за грб кои го дефинираат просторот, креирајќи меки волумени. Тaa е топла, минималистичка аголна гарнитура што го пречекува прекинот на дискурсот и поттикнува релаксација.

Структура: Повеќеслојна дрвена плоча со флексибилна полиуретанска пена

Полнене: ХР пена 40кг/м3;

Материјал: Штоф, еко кожа или природна кожа

Опис

▴ Димензии: 280 х 180см;
▴ Длабочина: 90см;
▴ Висина: 90см;
ХР пена 40кг/м3;
▴Хромирани метални ногарки;
▴ Меки седишта.

 

 

 

Scroll to Top