fbpx
Купи!

Тв комода Салтватер

Original price was: 10.900,00 ден.Current price is: 10.355,00 ден.

Стилско парче мебел кое комбинира елегантен дизајн со практичност, совршено за секој модерен дом. Изработена од висококвалитетни материјали, комода која нуди доволно простор за вашата аудио и видео опрема, како и за дополнителни декорации. Нејзината издржливост и современ изглед ќе внесе свежина и стил во вашиот дневен престој.

 • Тв комодата од оваа колекција е исклучително стилска. Комодата одлично ќе изгледа под телевизорот, како и да го закачи над него. Мебелот има совршена висина, така што телевизорот поставен на него е во висина на луѓето што гледаат.
 • Кабинетот е едноставен по изглед, а во исто време и модерен;
 • Мебелот комбинира два комплементарни декора. Белата боја доминира во комбинација со црн гранит;
 • Кабинетот за ТВ има две врати и две фиоки;
 • Мебелот е исклучително практичен, ќе обезбеди место за складирање на потребните предмети од РТВ опрема и друго;
 • Максималното оптоварување на горниот дел од кабинетот е 30кг;
 • Максималното оптоварување на фиоките е 3кг.
SKU: 12900-2-2-1-1-1-1-1-1 Категории ,

Опис

Модерен дизајн и традиционална елеганција.

 • Материјал: Иверица;
 • Димензии Д/В/Ш:  169.6x 51.5 x 41. см;
 • Пакети: 2;
 • Боја: бела-црн гранит.

 

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top