fbpx

Тв комода Баццио

8.000,00 ден

 • Тв комодата од оваа колекција е исклучително стилска. Комодата одлично ќе изгледа под телевизорот, како и да го закачи над него. Мебелот има совршена висина, така што телевизорот поставен на него е во висина на луѓето што гледаат.
 • Кабинетот е едноставен по изглед, а во исто време и модерен;
 • Мебелот комбинира два комплементарни декора. Сономата е главен декор во комбинација со бел сјај како додаток на фиоките;
 • Кабинетот за ТВ има една отворена полица, две врати и една фиока;
 • Мебелот е исклучително практичен, ќе обезбеди место за складирање на потребните предмети од РТВ опрема и друго;
 • Максималното оптоварување на горниот дел од кабинетот е 40кг;
 • Максималното оптоварување на отворените шуплини е 10кг;
 • Максималното оптоварување на фиоките е 3кг.

Нема на залиха

SKU: 12900-2-2-1 Категории ,

Опис

Модерен дизајн и традиционална елеганција.

 • Материјал: Иверица / Медијапан;
 • Димензии Д/В/Ш:  141 x 49 x 41 см;
 • Тежинa: 39кг;
 • Боја: сонома-бела

 

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top