Комода АКТИВ

7.899 ден

1 на залиха

Категорија: Тагови: ,

Опис на производот

Димензии: 115х32×35см;

Боја: Бела/орев

Изработка: Оплеменета иверка.

Информации за производ

Постави прашање за производот

    Scroll to Top