fbpx

Трпезариска маса Вардиг С

10.500,00 ден

Димензии на производот:
Ширина: 80 см
Висина: 74 см
Длабочина:70(+40)см

Карактеристики на производот:
Боја на нагарки: Бела
Боја на плотна: Бела

Повеќе информации:
Монтирање: немонтирано
Боја: бела
Тип: Трпезариска маса

Пакување
Број на пакувања: 2

Одржување и чистење
Избришете со крпа натопена со благ детергент.
Исушете го со чиста крпа.

Што е добро да се знае
Дополнителни информации
За 2 до 4 лица.
Се препорачува само за внатрешна употреба.

Предности
Масата нема видливи агли кога ја користите затворена, благодарение на нејзиниот паметен дизајн.
Ногарките на масата остануваат во аглите кога ја продолжувате, така што имате доволно простор за столиците.

Опис

Изработена е од буково дрво со плотна од медијапан.

  • Со вклучен механизам;
  • Ногарки буков масив;
  • Горна плотна од медијапан;
  • Боја: бела

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top