Трпезариска маса 55

24.900 ден

Категорија: Тагови: ,

Опис на производот

Практична трпезариска маса која ќе допринесе адекватнo да го опремите вашиот простор.
Изработена е од буково дрво со плотна од фарбан медијапан.

  • Димензии: 160(+40) х 90см;
  • Maтеријал: Буково дрво + медијапан;
  • Боја: по избор;
Scroll to Top