fbpx

Гардеробер Виннер

14.900,00 ден

Гардеробер во модерен стил изработен во бел декор со што лесно ќе се вклопи во спалната соба, претсобје или тинејџерска соба. Благодарение на лизгачките врати, многу е практичен и удобен за употреба. Содржи пет полици, кои одговараат за одложување на облека.

  • Метални рачки на гардеробата во боја на Метал – Алуминиум;
  • Вклучува два столба со максимално оптоварување од 15 kg;
  • Површина која лесно се чисти;
  • Максималното оптоварување на полиците е 8 кг;
  • Потребна е монтажа на ѕид (вклучен оков).
Категорија

Опис

Гардеробот од серијата Виннер се со лизгачки врати, носат естетско освежување и заштедуваaт простор. 

  • Димензии (Д/В/Ш):  120 x 200.5 x 61.2см;
  • Тежина: 92 кг;
  • Волумен: 0.213м3:
  • Број на пакети: 4 картонски кутии.

Цената е без монтажа.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top