fbpx

Двосед Твити

11.700,00 ден

Опис

Извонредна удобност и минималистички изглед. Овој модел е достапен за производство во голем број на висококвалитетни штофови. Посебнa предност на оваа софа е можноста за претворање во кревет со површина за спиење од 200х70см, како и кутија за складирање на постелнини.

  • Димензии: 130x70cм;
  • Простор за спиење: 200х70см;
  • Со кутија за постелнина;
  • ПУ пена;
  • Голем избор на ВИСОКО квалитетни материјали и бои.

Сунѓер. Кутија за постелнина. Преклопен потпирач за грб.

Scroll to Top