fbpx

Огледало СИКРЕТ

12.900,00 ден

6 на залиха

Категорија Ознака:

Опис

Декоративно огледало.

Димензии: 85 x 141 х 2cm

Изработка:  Базата на огледалот е изработена од медијапан.

Scroll to Top