fbpx

Аголна гарнитура Лиана

73.200,00 ден

Аголната гарнитура “Лиана” е идеално решение за уредување на дневната соба. Овој модел има можност за претворање во кревет .

Материјали: Цврсто буково дрво, сирова и бела иверка d=16mm, HDF, лепак, филц, спојници, сунѓер 30kg/m3, рамка 200g, ткаенина за мебел, шарки и хардвер на виткање

Длабочината на седиштето ја прави оваа аголна совршен за одмор и повремена попладневна дремка.

Штофот лесно се чисти.

Опис

▴ Димензии: 290 х 245см;
▴ Со вклучени 2х релакс механизми;
▴ ХР пена.

 

 

Scroll to Top