fbpx

Трпезариска маса 023

25.500,00 ден

Опис

Практична трпезариска маса која ќе допринесе адекватнo да го опремите вашиот простор.
Изработена е од фарбан медијапан. Изборот на боја е по Ваша желба. Масата може да се изработи по нарачка и во сјај варијанта.

  • Димензии: 180х100см;
  • Maтеријал: Медијапан;
  • Боја: по избор.
Scroll to Top