Тросед Трикс

13.500 ден

Категорија: Тагови: ,

Опис на производот

Овој модел е достапен за производство во голем број на висококвалитетни штофови (+200). Посебнa предности на оваа софа е можноста за претворање во кревет со ПУ пена со површина за спиење од 190х140 см, како и кутија за складирање на постелнини.

  • Димензии: 220x90x74cм;
  • Простор за спиење: 190х140см;
  • Со кутија за постелнина;
  • PU пена за поголема удобност;
  • Голем избор на ВИСОКО квалитетни материјали и бои.

Сунѓер, ПУ пена, кутија за постелнина, преклопен потпирач за грб.

 

Scroll to Top