Тросед Пиано

17.900 ден

Категорија: Тагови: ,

Опис на производот

Извонредна удобност и масивен изглед. Овој модел е достапен за производство во голем број на висококвалитетни штофови (+200).

  • Димензии: 220x90cм;
  • Простор за спиење: 190х140см;
  • Со кутија за постелнина;
  • Голем избор на ВИСОКО квалитетни материјали и бои.

Сунѓер, Кутија за постелнина. Преклопен потпирач за грб.

 

 

Scroll to Top