fbpx

Тросед Амок

24.900,00 ден

Категорија Ознаки: ,

Опис

Овој модел е достапен за производство во голем број на висококвалитетни штофови (+100). Посебнa предности на оваа софа е можноста за претворање во кревет со ПУ пена со површина за спиење од 190х160 см, како и кутија за складирање на постелнини.

  • Димензии: 230x100cм;
  • Простор за спиење: 190х160см;
  • Со кутија за постелнина;
  • PU пена за поголема удобност;
  • Голем избор на ВИСОКО квалитетни материјали и бои.
Scroll to Top